Filtruj

Przeznaczenie

Przeznaczenie

Materiał

Materiał

Cena

Cena

  • 16,00 zł - 63,00 zł

Aktywne filtry

Ekologiczne talerze - z papieru, trzciny cukrowej, PLA

Jedzenie serwowane na imprezach plenerowych kojarzy się najczęściej z jednorazowymi papierowymi talerzami. Takie rozwiązanie sprawdzi się także przy okazji organizowania bankietów, przyjęć, uroczystości rodzinnych i grilla w gronie znajomych. Jednorazowe papierowe talerze to doskonały wybór, po skończonym posiłku nie musimy martwić się zmywaniem, tylko wyrzucamy talerzyk. Wszystkie produkty wykonane z papieru powstają z drewna posiadającego certyfikat Forest Stewardship Council® (FSC®). Przestrzeganie wytycznych FSC umożliwia pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów oraz ich bogactw biologicznych. System FSC jest obecnie uznawany za jeden z najbardziej wiarygodnych wśród istniejących na świecie systemów certyfikacji zasobów leśnych. Jako jedyny popierany jest przez główne organizacje ekologiczne.

W naszej ofercie znajdują się także wytrzymałe i dostępne w wielu rozmiarach jednorazowe talerze z trzciny cukrowej. Talerze wykonane są z resztek pozostałych po produkcji cukru. Po ekstrakcji soku z łodyg trzciny cukrowej zostają jej włókna, które się suszy, tworząc tzw. bagassę. Następnie surowiec ten się rozdrabnia i z jego pulpy powstają nasze produkty. Wcześniej bagassa była tylko odpadem, który palono, a dziś jest wykorzystywana w bardzo pożyteczny sposób, tworząc artykuły w 100% naturalne i biodegradowalne, które w warunkach kompostowni przemysłowej rozkładają się w ciągu 45-60 dni. Jednorazowe talerze z trzciny cukrowej charakteryzują się odpornością, można na nich serwować zimne i gorące dania. Wytrzymają również podgrzewanie w kuchence mikrofalowej i przechowywanie w lodówce czy zamrażarce.

Talerze z liści palmowych to produkt dla najbardziej wymagających. Charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością, można je podgrzewać w kuchence mikrofalowej i piekarniku do 180°C, a także przechowywać w zamrażarce do -20°C. To co, naprawdę je wyróżnia wśród innych ekologicznych talerzy, to ich niepowtarzalny wygląd. Talerze z liści palmowych nadają się do różnego typu potraw, ponieważ są neutralne smakowo i nie wchłaniają wody ani tłuszczu.

Na każdą okazję, w wielu rozmiarach i kształtach, a wszystkie wykonane z ekologicznych surowców! To właśnie nasze jednorazowe talerze z papieru, jednorazowe talerze z trzciny cukrowej i talerze z liści palmowych i bambusa. W naszej ofercie każdy łatwo odnajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!

Produkt dodany do porównania