Produktów w tej kategorii - 203

Aktywne filtry

Ekologiczne naczynia z papieru, trzciny cukrowej i drewna

Każdemu z nas dobrze znany jest schemat jedzenia. W pierwszej kolejności potrawę „pożeramy” wzrokiem, następnie czujemy zapach, a dopiero na końcu, gdy trafi do naszych ust poznamy jej smak. Najpierw oceniamy jedzenie na podstawie wyglądu i to dlatego tak ważne jest, w jaki sposób oraz na czym zostało nam podane. Dopasowane kształtem do każdego dania naczynia z trzciny cukrowej sprawdzą się tu doskonale. Apetycznie wyglądające jedzenie przyciąga nas jak magnes, zapraszając do skosztowania.

Wrażenia wizualne mają znaczący wpływ na ocenę całego dania i warto o tym pamiętać. Dbałość o szczegóły w połączeniu z atrakcyjnym wyglądem ekologicznych naczyń sprawi, że potrawy staną się naprawdę wyjątkowe. Całość dopełnią jednorazowe sztućce drewniane albo bardzo ekskluzywne sztućce bambusowe. Estetyczne walory serwowanych dań będą zachowane na najwyższym poziomie bez szkodliwego wpływu na środowisko.

Orzeźwiające i kolorowe koktajle podane w zroszonym przezroczystym kubku z mączki kukurydzianej z kolorową papierową słomką, sałatka owocowa przyozdobiona gałązką mięty w białej misce z trzciny cukrowej i rumiane gofry na papierowej tacce…, na nich już niech każdy umieści swoje ulubione dodatki. Samo czytanie sprawia radość i ta dodatkowa satysfakcja, że te wszystkie przyjemności nie pozostawią za sobą konsekwencji wobec przyrody, ponieważ zostały podane w naczyniach ekologicznych.

Nasza szeroka oferta zawiera również bardzo popularne w ostatnim czasie naczynia oraz akcesoria fingerfood wykonane z certyfikowanych ekologicznych materiałów. Przyjęcia i imprezy okolicznościowe organizowane w takiej formie to nowoczesne podejście do serwowanie przekąsek.

Produkt dodany do porównania